Odkryj na nowo Swoje meble

  • Jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy z Rub&Paint. Praca była profesjonalnie wykonana, z dużą dbałością o szczegóły, zgodnie z moim oczekiwaniem, a mebel cieszy oko nie tylko moje, ale również gości. Serdecznie polecam.
  • Absolutnie uwielbiam fotel bujany odnawiany przez Rub&Paint. Teraz czytanie książek to sama przyjemność. Jeśli masz mebel, który chcesz odnowić to pośpiesznie skontaktuj się z Rub&Paint. Na pewno spełnią Twoje marzenia.
  • Meble od Rub&Paint to meble w wielkim stylu. Zniszczona pamiątka rodzinna dostała nowe życie. Wkrótce przyjadę tu z kolejnymi meblami, bo wiem, że zostaną otoczone troską i zaangażowaniem, a ja wrócę do domu     z nowym – starym, jedynym w swoim rodzaju mebelkiem.

O NAS

Witamy na naszej stronie Rub & Paint to mała pracownia, w której zajmujemy się malowaniem/stylizacją mebli. Pracownia powstała z miłości do starych, niepotrzebnych już mebli w nadziei, że dzięki naszym pomysłom zyskają nowe życie, bowiem idea upcyclingu jest nam bardzo bliska. Każdy projekt realizowany jest z wielkim zaangażowaniem, pasją i dbałością o każdy szczegół, by nadać mu indywidualności i charakteru, dzięki czemu mogą stać się wyjątkową, niebanalną ozdobą każdego domu. Jeśli szukasz nietuzinkowych rozwiązań, które odmienią Twoje mieszkanie nie do poznania to świetnie trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz wiele oryginalnych i niepowtarzalnych mebli. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie albo skontaktuj się z nami, a my postaramy się zrealizować Twój własny projekt.

home_decor_iconbox_3

Malujemy

home_decor_iconbox_4

Tapicerujemy

home_decor_iconbox_5

Ręcznie wykonujemy każdy szczegół

home_decor_iconbox_6

By powstał mebel Twoich marzeń – jedyny w swoim rodzaju